O spoločnosti

Pýtate sa

Prečo si vybrať nás?

_

Spoločnosť LUTEUS s.r.o. vznikla v roku 2006 s cieľom špeciálnej výroby a spracovania mäsa zo zveriny v snahe zúročiť dlhoročné skúsenosti v oblasti spracovania, veľkoobchodu a maloobchodu s mäsom. Snahou spoločnosti je ponúknuť konečnému spotrebiteľovi vysokokvalitný produkt.

My sme

Špecialisti

_

Spoločnosť LUTEUS s.r.o. pôsobí na celom území SR a zaoberá sa výkupom, spracovaním a predajom zveriny z voľne žijúcej zveri pochádzajúcej z poľovných revírov na území Slovenska.

  • viac ako 12 rokovskúseností
  • Spĺňame najprísnejšie normya nariadenia EÚ
  • Splnené všetky opatrenia systému kritických bodov HACCP
  • Stály dohľad štátnej veterinárnej služby

Máme bohaté skúsenosti 

A tím kvalifikovaných profesionálov

_

Prevádzka spracovania mäsa zo zveriny sa nachádza v obci Budča (okr. Zvolen). Spracovateľský závod zodpovedá najprísnejším normám EÚ a spĺňa všetky hygienické a veterinárne normy požadované legislatívou EÚ. Pri spracovaní mäsa zo zveriny sú splnené všetky opatrenia systému kritických bodov HACCP.

Výroba sa uskutočňuje pod stálym dohľadom štátnej veterinárnej služby a každý opracovaný kus mäsa je označený veterinárnym schvaľovacím číslom výrobcu .

V prevádzke dochádza k opracovaniu jednotlivých kusov mäsa až po kuchynskú úpravu. Podľa požiadaviek odberateľa je možné prispôsobiť úpravu a úroveň spracovania mäsa z jednotlivých častí. Starostlivo spracované mäso je vákuovo balené v 0,5 až 3,0 kg priehľadných sáčkoch a vďaka tzv. „šokovému“ zmrazovaniu je zachovaná jeho najvyššia kvalita po celú dobu skladovania (max 2.roky). Počas poľovníckej sezónny je možné dodať zverinu nielen v hlbokozmrazenom, ale i v chladenom stave.

Medzi našich obchodných partnerov patria najmä maloobchodné predajne mäsa, mraziarne, distribučné sklady, obchodné reťazce a reštaurácie. Rozvoz produktov zo zveriny zabezpečujeme vlastným dopravným prostriedkom podľa možností a požiadaviek zákazníkov prevažne na území stredného a západného Slovenska.

Radi uspokojíme aj záujemcov o nákupy v menších množstvách pre spestrenie rodinného menu. Naše produkty je preto možné zakúpiť i priamo v spracovateľskom závode v Budči počas pracovných dní od 7:00 do 15:00hod.

Máte záujem?

Kontaktujte nás

_